Tvnovelee


Join the forum, it's quick and easy

Tvnovelee
Tvnovelee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tvnovelee

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Anahi povredila nos

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Anahi povredila nos Empty Anahi povredila nos Sub Jul 02, 2011 2:16 pm

Joca

Joca
Nov član
Nov član

Anahi povredila nos Anahi_ozljeda
Nakon kirurškog zahvata, iz kako je sama objasnila, zdrastvenih razloga prije dva mjeseca, ovih je dana nos poznate glumice i pjevačice Anahi ponovo u središtu zbivanja. Naime Anahi je doživjela nezgodu “susrevši se s uredskim vratima”. Nacima nakon nekoliko dana i splahnjivanja otekline, Anahi je odlučila podijeliti slike ožiljka i impresije vezane uz nemili događaj sljedbenicima na Twitter profilu, te je napisala:

Ovo je moj nos nakon udarca, ali stvari idu na bolje. Doktor mi je rekao da je stvari idu u dobrom smjeru. Čuvajte se vrata : /

Iako nekoliko dana osjećala potišteno Anahi je očigledno prevazišla teške trenutke i izjavila da se osjeća bolje i da se polako nastavlja s snimanjem telenovele Dos hogares (Dvije kuće) u kojoj je protogonistica zajedno sa Carlosom Ponceom. Uz nastup u telenoveli, Anahi je ovih dana započela sa promocijom pjesme Dividida, koja je noseća glazbena tema telenovele.

http://www.tvnovele5.net

2Anahi povredila nos Empty Re: Anahi povredila nos Pon Jul 04, 2011 5:12 am

Ely

Ely
Moderator
Moderator

Zao mi je

3Anahi povredila nos Empty Re: Anahi povredila nos Uto Jul 05, 2011 12:35 pm

•My-Immortal•

•My-Immortal•
Nov član
Nov član

Jadna ona :/

4Anahi povredila nos Empty Re: Anahi povredila nos Uto Jul 05, 2011 1:42 pm

Ely

Ely
Moderator
Moderator

Da,bas mi je zao

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu