Tvnovelee


Join the forum, it's quick and easy

Tvnovelee
Tvnovelee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tvnovelee

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Planovi nakon zavrsetka trijumf ljubavi

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Planovi nakon zavrsetka trijumf ljubavi Empty Planovi nakon zavrsetka trijumf ljubavi Sub Jul 02, 2011 2:18 pm

Joca

Joca
Nov član
Nov član

Planovi nakon zavrsetka trijumf ljubavi Maite-perroni-close-up-3
PREVOD BY TELENOVELASFANS.
Vise na:
http://twitter.com/TV_Telenovelas
Samo nekoliko dana nakon zavrsetka jedne od najgledaniji tvnovela danasnjice,glumci iz ove tvnovele su se vec bacili na druge poslove.Pablo Montero nastavlja raditi kao pevac:
"Ja radim dosta kao pevac,upravo radim na izdavanju cd-a na kom se nalazi pesma Floresita koju inace pevam i u tvnoveli.Imao sam dosta uspesnih koncerata u Meksiku,ali sada se bacam na SAD,dakle idite tamo i necete se pokajati"-kratko je reko sarmanti glumac i pevac.
Sa svoje strane Carmen Salinas Milagros iz tvnovele trijumf ljubavi je kratko rekla:
"Ja cu poceti raditi na jednom predobrom filmu Norte Estrecho i idem u Vasington gde bi zdravlje Boze trebalo i da se zavrsi snimanje."-rekla je glumica i pevacica.
Iako su snimanja i dani bili dugi i teski za glumce ove tvnovele,Kuatemaku Blanku Huanhu iz popenute tvnovele nije bilo tesko da sutne loptu:
"Ja cu iduce nedelje u Irapuatu da treniram i pripremam za iducu sezonu"-reko je fudbaler.
El flaco Ibanjez ce uraditi davno obecani zadatak.Naime radi se o predizbornom obecanju datom na ANDIJU:
"Ja cu poceti temeljno raditi i poboljsavati kvalitet Andija,i tako da moje kolege kasnije mogu vise naplacivati."
Neki vise vole da se odmore uz zasluzeni odmor pa i Maite Perroni:
"U ovom trenutku ne mislim o poslu iskreno receno dosta sam se umorila i dosao je red malo na zasluzeni odmor,moram neko vreme reci uff"-rekla je glavna glumica ove tvnovele.
Ostali nisu zeleli govoriti mnogo o svojim planovima,da li zbog one reci da se ne ureknu ili zbog neceg drugog,ali mi smo ipak otkrili nesto:
"Mislim da bi odmor bio dobar za mene,ako odemo na odmor to ce sigurno biti u Majamiju ili mozda mala setnja Diznilendom bi dobro dosla"-reko je Vicente Fernández Jr.
Ali svi su oni cudni kod svoje kuce kad kod se zavrsi neka serija:
"Pitam se da li zeli da me vidi u farmerkama,nasminkanu ne nasminkanu...,ali jedno je sigurno voli kada je njegova majka kod kuce"-zakljucila je sarmantna Antonieta iz trijumfa ljubavi.
A sta ce se dalje desavati sa Viktorijom Ruffo,Wiliamom Levijem,Osvaldom Riosom,Danielom Romo,Dorismar,legendarnim Pipinom ostaje samo da nagadjamo i da sa nestrpljenjem cekamo zavrsetak trijumfa ljubavi u Srbiji.
OVO JE MOJ PREVOD I ZABRANJENO JE KOPIRANJE!

http://www.tvnovele5.net

Ely

Ely
Moderator
Moderator

Red je da se odmore..Joco ajde na chat dole da se dogovorimo oko ikonica

Joca

Joca
Nov član
Nov član

Ajde iudem

http://www.tvnovele5.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu